نماد جام جهانی راگبی 2019 ژاپن
ارائه نماد جام جهانی راگبی ۲۰۱۹ ژاپن توسط گرجستانReviewed by Shahin Qv on Jun 18Rating: 5.0ارائه نماد جام جهانی راگبی 2019 ژاپن توسط گرجستانبه گزارش کوجورجیا، کشور گرجستان نماد جام جهانی راگبی 2019 ژاپن را ارائه داد. این کشور با این اقدام نشان داد که برای حضور در مسابقات جهانی راگبی 2019 آماده است. جام جهانی راگبی 2019 که نهمین دوره جام جهانی راگبی می باشد، در کشور ژاپن برگزار می شود. تاریخ برگزاری این مسابقات از 20 سپتامبر تا 2م نوامبر اعلام شده است. این اولین باری است که مسابقات جام جهانی راگبی در قاره آسیا و خارج از منطقه سنتی اتحادیه راگبی برگزار خواهد شد.

به گزارش کوجورجیا، کشور گرجستان نماد جام جهانی راگبی ۲۰۱۹ ژاپن را ارائه داد. این کشور با این اقدام نشان داد که برای حضور در مسابقات جهانی راگبی ۲۰۱۹ آماده است. نهمین دوره مسابقات جهانی راگبی در سال ۲۰۱۹ در کشور ژاپن برگزار می شود. تاریخ برگزاری این مسابقات از ۲۰ سپتامبر تا ۲م نوامبر اعلام شده است.

این اولین باری است که مسابقات جهانی راگبی در قاره آسیا و خارج از منطقه سنتی اتحادیه راگبی برگزار خواهد شد.

نماد جام جهانی راگبی 2019 ژاپن

ارائه نماد جام جهانی راگبی ۲۰۱۹ ژاپن توسط گرجستان

همانطور که گفتیم این دوره از مسابقات جهانی راگبی که در سال ۲۰۱۹ در ژاپن برگزار می شود، نهمین دوره این مسابقات می باشد.

نماد کشور گرجستان در این مسابقات توسط آژانس تبلغاتی HOLMES & WATSON طراحی شده است. طراح این نماد عضوی از این آژانس تبلغاتی می باشد و مریم ساشا (Mariam Sasha) نام دارد. مدیر هنری نماد گرجستان در مسابقات جهانی راگبی ۲۰۱۹، Giorgi Kvlividze می باشد. همچنین لازم به ذکر است که این نماد توسط بانک جهانی TBC سفارش داده شده است.

کشور گرجستان با پیش قدم شدن در طراحی نماد تیم نشان می دهد که برای حضور در مسابقات جهانی راگبی ۲۰۱۹ آماده است. نماد این تیم یک متن قرمز رنگ با زبان ژاپنی می باشد که با همکاری یک تیم حرفه ای طراحی شده است.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .