اخبار جدید گرجستان, دانستنی های گرجستان

خدمات درمانی در تفلیس

خدمات درمانی در تفلیس

خدمات درمانی در تفلیس

 

شرکت بیمه GPI    یک شرکت بین المللی بوده و در سراسر جهان معتبراست.در اتحادیه اروپا ۵۰۰۰۰ کلینیک وجود دارد که تحت حمایت و پوشش این بیمه هستند.

در حال حاضر یکی از بهترین بیمه های خدمات درمانی در گرجستان ، بیمه  GPI است که متقاضیان زیادی هم دارد ، این شرکت خصوصی ، خدمات بیمه پزشکی را در سراسر گرجستان پوشش می دهد.

البته لازم بذکر است که این بیمه شامل بیمه های دیگری از قبیل (سلامت،مسافرت،خودرو،خانه، بیمه های مسئولیت کارفرما ، کشاورزی و …) میباشد.

همچنین بیمه GPI  خدمات خود را از طریق سایت آنلاین ارائه میدهد.

در حال حاضر این شرکت بیمه GPI دو شعبه در تفلیس پایتخت گرجستان دارد که مشخصات آنها به قرار زیر است :

شعبه اول : تفلیس – خیابان کوستاوا – شماره ۶۷ ( ۶۷ Merab Kostava St )

شعبه دوم : تفلیس – خیابان آقماشنبلی – شماره ۶۱ ( ۶۱ Davit Aghmashenebeli Ave )

شماره تلفن مرکزی تماس با بیمه جی پی آی : ۲۵۰۵۱۱۱ – ۳۲ – ۹۹۵+

آدرس وب سایت اینترنتی بیمه جی پی آی : www.gpih.ge

 

در ادامه توضیحاتی راجع به نحوه عملکرد و شرایط این بیمه GPI برای علاقمندان و هموطنان ساکن تفلیس  قرار میدهیم:

نکته ایی که در ابتدا باید به آن متذکر شد این میباشد که بیمه سلامتی و یا همان بیمه درمانی در  کشور گرجستان بصورتی است که هر شخص بنابر نیاز خودش می تواند پوشش بیمه درمانی را انتخاب کند و یا آن را نخواهد چون کاملا اختیاری است.

همچنین افرادی که در جایی مشغول به کار میباشند و کارفرما دارند،بصورت شخصی باید اقدام نمایند. چون بیمه افراد در قانون گرجستان مربوط به کارفرما نمی باشد.

افرادی که به گرجستان مهاجرت کرده اند ولی هنوز موفق به گرفتن اقامت این کشور نشده اند میتوانند از این بیمه استفاده کنند.

یکی از علت هایی که ما این نوع خدمات بیمه ایی را در اختیار شما علاقمندان قرار داده ایم این است که در گرجستان خدمات درمانی و پزشکی گران میباشد.

تمام هموطنانی که قصد مهاجرت و اسکان در گرجستان دارند میتوانند در صورت صلاحدید  به محض ورود به گرجستان از بیمه خدمات درمانی استفاده کنند ، زیرا این کار باعث اعتماد نسبت به فردایی که معلوم نیست بوجود می آید.

به هر حال ما همیشه آرزوی تندرستی و شادی  برای تمامی هموطنان داریم ولی بیمه درمانی در گرجستان یکی  از ملزومات مهاجران محسوب می شود. مخصوصا افرادی که بهمراه خانواده به این کشور تشریف آورده اند.

نرخ بیمه خدمات درمانی

برای هر یک از این بیمه ها یک مبلغ بیمه در سال پرداخت می شود. هزینه بیمه GPI در سال برای هر نفر متقاضی از ۱۸۰ لاری شروع می شود و گران ترین آن برای هر نفر ۷۲۰ لاری در سال است.

برای بیمه ۱۸۰ لاری در سال برای هر نفر در بیمه GPI تعهدات زیر حکمفرماست :

دندانپزشکی = ندارد

داروخانه = ۸۰۰ لاری در سال

عمل جراحی = ۵۰۰۰ لاری در سال

پزشک ، آزمایشگاه و ….. = ۲۵۰۰ لاری در سال

به غیر از ۱۸۰ لاری در سال برای هر نفر ، بیمه هایی با مبالغ  ۲۶۴ ، ۴۲۰ ، ۵۴۰ و ۷۲۰ لاری در سال برای هر نفر موجود است که سقف تعهدات مختلفی دارند.

نکته قابل توجه این میباشد، در صورتی که تمامی هزینه های بیمه خدمات درمانی GPI را نمی توانید یکجا پرداخت کنید، شرکت خدمات بیمه GPI، این مبلغ را برای شما اقساطی می کند.

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد اقامت در گرجستان با کارشناسان ما در تماس باشید .

۰۰۹۹۵۳۲۲۲۳۸۵۳۸

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *